נופש באזור ירושלים

אז בחרנו חופשה בישראל…..

נופש בישראל הוא הפתרון מושלם עבור אילו מאיתנו שמחפשים להתרענן לעיתים תכופות יותר ללא צורך בטיסות ארוכות, הוצאות גבוהות ותכנון מורכב. בישראל קיימים כל הגורמים מהם ניתן ליצור חופשה מושלמת ולמרות גודלה הקטן של ארצנו קיימים בה מגוון נופים ואזורי אקלים משתנים החל מאזורי המדבר והנגב, דרך חופי הים התיכון ועד להרי יהודה והגולן שמאפשרים לצאת לחופשה לכל אורך השנה.

חופשה באזור הרי יהודה וירושלים הינה אפשרות מצוינת למי שמחפש לצאת ולהתרענן במרחק נסיעה קצר ועדיין ליהנות מטבע ירוק, אוויר צח ושלל אתרי ביקור. מגוון האפשרויות לחופשה הן רבות ומגוונות ונותנות מענה למשפחות, זוגות, קבוצות או כל הרכב אחר של מטיילים.

נופש באזור ירושלים מעבר להיותו אפשרות זמינה ואטרקטיבית למנוחה קסומה פותח בפנינו גם שלל אפשרויות נוספות לביקור ובילויי- מוזיאון ישראל, גבעת התחמושת, שוק מחנה יהודה ושפע של מקומות אחרים נמצאים כולם בטווח נסיעה קצר אחד מהשני ומאפשרים לשלב פעילות יחד עם המנוחה באתר הנופש.

אילו מקומות לינה אנחנו יכולים לבחור כאשר אנחנו בחופשה בירושלים?

עבור מי שמחפש לחזור לימי הצבא העליזים, אוהל ושק שינה באחד ההרים יכולים להוות פתרון נחמד. למי מאיתנו שמעדיפים מלון סטנדרטי במרכז העיר ולא מפריעים לו הרעש וההמולה שבחוץ קיימות גם מספר רב של אפשרויות שניתן למצוא באינטרנט. עבור אילו מאיתנו שמחפשים חוויה ייחודית ופחות מוכרת המשלבת בין קרבה לעיר מצד אחד לנופש באווירה כפרית שלווה מצד שני מהווה מלון כפרי יד השמונה את המקום המומלץ.

מלון כפרי יד השמונה מאפשר לחוות נופש בירושלים וסביבה באווירה של חו"ל. במקום מבני הארחה עשויים עץ שהובאו ע"י המתיישבים הראשונים מפינלנד וגן תנכי יפיפה שפרוש בצמוד. השילוב בין טרסות חקלאיות, צומח ארץ ישראלי ואווירה סקנדינבית משאירים את כל מי שיוצא מהמקום עם תחושה כאילו היה בארץ אחרת.

מלון כפרי יד השמונה מושלם עבור מי שמחפש נופש בהרי ירושלים ונותן הגדרה חדשה ומרעננת למי שרוצה להישאר בארץ ולהרגיש בחו"ל.

צרו קשר עוד היום עם המלון והזמינו את חופשתכם הבא – 02-5942000.