צימרים בהרי ירושלים

צימרים – מאיפה מתחילים?

זה נכון כי החופשות שאנחנו זוכרים מהילדות שלנו הן בעיקר חופשות במזנון אכול כפי יכולתך במלון 4 כוכבים מפואר באילת או בתל אביב. לא עוד, כיום פני ענף התיירות בישראל ובעולם משתנים כאשר המגמה היא למצוא את החוויה האחרת שעוד לא הכרנו.

עושה רושם כי חכמת ההמונים בעולם של ימינו ושיתוף המידע הנרחב מצליחים להחזיר את היכולת לנפוש וליהנות בלי להישאב לטרנדים המוכרים. כיום, לאחר תהליך של מספר שנים הפכו צימרים להיות ה-דבר בענף הנופשים בקרב ישראליים. אנשים מחפשים את הצימר החם ביותר ולא את בית המלון המפואר ביותר. את ארוחות הבוקר הגליליות הכפריות המשובחות ביותר ולא מלונות הכול כלול.

כאשר משלבים את הסגנון של צימרים כפריים עם אזור הרי ירושלים והרי יהודה, מתקבלת חבילה מושלמת של אווירה כפרית, פסטורלית ומדהימה לצד נופים מדהימים המתפרשים מכל עבר. נוסיף לכך את זיקת המורשת וההיסטוריה שנמצאת בכל פינה והרי לנו חופשה מדהימה. צימרים בהרי יהודה או צימרים בהרי ירושלים הם מקום מפלט מעולם שאין בו הפסקה. בחיפושנו אחר המקום האידיאלי ניתן למצוא צימר בהרי ירושלים אשר מכוון עצמו למשפחות גדולות או צימר שמייעד עצמו לזוגות וחופשה רומנטית. השילוב בין צימר הרי ירושלים ומבקרים שמחפשים פעילות ולא רק מנוחה מהווה פתרון נוח ושפוי למי שלא מעוניין לצאת לחו"ל.

ישנם צימרים מומלצים בהרי ירושלים דוגמת מלון כפרי יד השמונה אשר יחד עם האווירה הכפרית השקטה מעניקים לכם גם גמישות גדולה יותר במספר המבקרים שיכולים להתארח בשל מספר החדרים הגדול שנמצא במקום. בכך, מלון יד השמונה מעניק לכם את החוויה האולטימטיבית של נופש כפרי בהרי ירושלים.

מלון יד השמונה

מלון כפרי יד השמונה מאפשר לכם להתנתק משגרת היום יום וליהנות מאזור הררי קריר הצופה על מישור החוף כולו. העיצוב במקום חם ומרגיע ומאפשר עצירה ממרוצת היום יום. צרו קשר עוד היום באמצעות האתר או בטלפון -02-5942000 ותוכלו לקבל הצעת מחיר להרכב החדרים המבוקש.

בשורה התחתונה, צימרים משפחתיים או זוגיים, באזור הרי ירושלים והרי יהודה, משלבים את החוויה השלמה בין זיקה להיסטוריה, מורשת, נופים וטבע, לבין הירגעות מוחלטת ונופש חלומי אשר לא תוכלו לשכוח במשך שנים רבות.