צמרים באיזור ירושלים והסביבה

נופש מרגיע באזור ירושלים

אין ספק כי בעשור האחרון חלה עליה במספר האנשים שמוצאים את מפלטם בצימרים לעומת בתי המלון הרגילים. ייחודם של הצמרים הוא בתחושה ובאווירה שהם משדרים. לעיתים נמצא צימר מבודד לחלוטין ולעיתים נמצא מספר חדרים שצמודים זה לזה כאשר המתחם כולו משרה אווירה כפרית רגועה ופרטית.

בין הגורמים שהופכים את הצימרים לייחודיים ופופולאריים ניתן למצוא את סגנון העיצוב הכפרי החם, הנוף שנשקף מכל עבר והמאכלים הייחודיים שפעמים רבות נאפים ומבושלים ע"י המארחים עצמם. בשונה מחדרי המלון הרגילים והמוכרים מהווה הצימר מוקד עניין בפני עצמו שמאפשר למבקרים בו להתנתק מהשגרה המוכרת ולצלול לחוויה שכאילו לקוחה מסרט רומנטי.

ברוב המקרים ניתן יהיה למצוא בקרבת הצימרים מוקדי טיול ונוף הקשורים לטבע המקומי. גם למזג האוויר תפקיד מרכזי בחווית הביקור ולרוב תורגש באופן ברור ההרמוניה בין האקלים המאפיין את האזור לבין הדרך והצורה שבה נבנה ומוקם הצימר עצמו. שלג, מדבר, הרים או צמחיה יהיו תמיד התפאורה המושלמת לצימר טוב.

מדוע באזור ירושלים?

צימרים באזור ירושלים והסביבה מאפשרים לזוגות כמו גם למשפחות ליהנות מפינות חמד במרחק נסיעה קצר ובו בעת לבקר במגוון רחב של אתרים מרכזיים. השילוב בין הנופש הכפרי, החוויה הרומנטית ואתרי הבילוי באזור לאותם אלו מבינינו שמתקשים לנוח, הם השילוב המנצח שהופך את הצימרים למבוקשים כל כך.

כמובן ישנם סוגים שונים של צימרים ורצוי לבדוק ולהתאים את האחד בשבילכם – צימרים באזור ירושלים לזוגות או צימרים באזור ירושלים למשפחות. לכל אחד טעם משלו ודרישות אחרות. אם מתאפשר הדבר וההתלבטות גדולה, מומלץ להגיע לביקור מקדים על מנת לוודא שהמקום שתזמינו הוא אכן לטעמכם.

מלון כפרי יד השמונה בהרי יהודה מהווה ללא ספק את השילוב המושלם בין אווירה, שקט וטבע לעיצוב כפרי פשוט וחם במבני העץ הייחודיים. זה הזמן להזמין חדר עכשיו ליהנות מחופשת חלומותיכם במלון כפרי יד השמונה.